22 Жовтня 2019

Це і ресторанні пивоварні, і середні та малі пивзаводи, і домашні пивовари. 98 дегустаторів з усієї України дегустували цього разу в шістнадцяти категоріях більше 300 зразків пива, серед яких і популярні стилі пива, такі, як лагер чи пшеничне, і менші відомі IPA, саури та бельгійські елі.

«Дегустація проходить досить просто, за 10 хвилин дегустатор має відегустувати десь в районі 7-8 різних пив та поставити йому оцінку від 1 до 7, де 1 – це найкраще пиво, а 7 – найгірше пиво», – говорить співорганізатор конкурсу Андрій Кисіль.

У прозорості та незалежності конкурсу організатори, видавничий проект “Технології та іновації” – впевнені. Адже свій вердикт оголосили майже сотня пивних суддів – представників пивоварень-учасників Конкурсу і незалежних експертів. Півфінальні і фінальні результати оголошували одразу після кожної категорії. Такий конкурс спонукає учасників підвищувати якість продукту, розвиватися.

Дегустаційний конкурс “EAST EUROPEN BEER AWARD” – це складова Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів, який зібрався в Рівному також цього тижня, з участю 200 представників пивоварної галузі України.

А ввечері відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Дегустаційного конкурсу. 48 предстакниів пивоварень отримали найвищі нагороди – золото, срібло і бронзу, а Гран Прі дістався харківській Сім`ї Альтбір – New Craft Story. Лідерами серед чемпіонів стали пивовари з міста Харків, Київ та Одеса. Рівне здобуло чотири перемоги. Зокрема, пивна ресторація “Кант” отримала золото та бронзу, пивзавод “Рівень” – бронзу, “Фазерс” – срібло, і це у різних категоріях крафтового пива.

Організатори Дегустаційного конкурсу – медіа-група Технології та Інновації і Київська Пивна Ліга – прийняли рішення прописати Конкурс у гостинному місті Рівному. Зовсім скоро пивовари України країн Східної Європи почнуть підготовку до наступного 4-го Дегустаційного конкурсу EAST EUROPEN BEER AWARD”, який запланований на весну 2020 року.

#