23 Липня 2018

 

У Рівненській ОДА нагородили кращих платників податків області. В одинадцяти номінаціях нагороджували аграрні підприємства, будівельні, торгівельні, сфери послуг, ЗМІ.

Крім того, цього року в Рівненській області найкращих визначали серед юридичних і фізичних осіб, які сплатили найбільшу кількість податків на одного працюючого.

Голова обласного відділення асоціації платників податків України Маріян Года каже, що спеціальна комісія шістьох претендентів обрала на всеукраїнський конкурс.

За підсумками роботи комісії ми визначили 32-ох переможців, 6 з них стали номінантами для другого туру всеукраїнського рейтингу платників податків, який відбудеться у Києві.Торік у нас було 11 номінантів. Четверо з них стали переможцями всеукраїнського рейтингу – троє мали перше місце й один друге.

 

 

Найсумлінніше сплачують податки низка аграрних підприємств, пивзавод «Рівень», «Реноме Смарт», «РІВНЕСТАНДРАТ МЕТРОЛОГІЯ», лісгоспи, будівельні комбінати, газета «Сарненські новини» та десятки інших.

Усіх ви можете переглянути тут.

 

 

Заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко відзначила, що з початку року бюджети – обласний, районні, міські та об’єднаних громад – зросли на 24 % у порівнянні з торішнім аналогічним періодом. Це означає, що бізнесмени краще та ефективніше сплачують податки.

#